Ceturtdienas rītā sniega dēļ visā Latvijā apgrūtināti braukšanas apstākļi

Ceturtdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā, bet Talsu un Saldus apkārtnē braukšanas apstākļi ir īpaši kritiski, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

9. martā 7:36

“Talsu un Saldus apkārtnē vēja un sniega dēļ braukšanas apstākļi ir kritiski, tāpēc aicinām iespēju robežās atlikt nebūtiskus braucienus un patlaban tur ceļā nedoties,” aicina ceļu uzturētāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir visā Pierīgā, Kuldīgas, Talsu, Aizputes, Tukuma, Ogres, Limbažu, Cēsu, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Ludzas, Rēzeknes, Preiļu un Krāslavas apkārtnēs.

Visā pārējā Latvijas teritorijā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 200 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

“Kritiskos un īpaši apgrūtinātos braukšanas apstākļos uzturēšanas darbi var nebūt efektīvi vai efekts var būt ļoti īslaicīgs, tāpēc aizputinājumi un apledojums var veidoties atkārtoti,” brīdina LVC.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm