Izsludināts oranžais brīdinājums par stipru snigšanu valsts rietumu un centrālajos rajonos

Sinoptiķi šodien izplatījuši oranžo brīdinājumu par stipru snigšanu Latvijas rietumu un centrālajos rajonos. Tāpat jārēķinās ar īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļiem Tallinas, Vidzemes, Liepājas un Ventspils šoseju posmos, informē VSIA “Latvijas valsts ceļi”.

2022. gada 7. decembrī 12:36

Šodien, turpinoties snigšanai, laika posmā no plkst.12 līdz 15 Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāms ļoti stiprs sniegs ar sniega segas pieaugumu pat par 12 centimetriem. Brīžiem snigšanas laikā redzamība pasliktināsies līdz 500-1000 metriem. Ceļi un ietves būs slidenas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīdinājums ir spēkā no šodienas plkst.12 līdz 20.

Tāpat jārēķinās ar īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļiem Tallinas, Vidzemes, Liepājas un Ventspils šoseju posmos, informē VSIA “Latvijas valsts ceļi”.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem, izņemot Ventspils šosejas (A10) posmu no Usmas līdz Ventspilij, kā arī uz reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, izņemot autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) posmu no Ventspils novada robežas līdz Ventspilij.

Cilvēkiem jābūt gataviem, ka ļoti stipra snigšana plašās teritorijās traucēs transporta kustību uz ceļiem un dzelzceļiem, gaisa satiksmi, kā arī gājēju pārvietošanos, un citas āra aktivitātes. Pārvietojoties pa ceļiem, jābūt ļoti uzmanīgiem, iespējams, jāieplāno ilgāks laiks galamērķa sasniegšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm