tv3.lv

Rīgas peldvietās pazeminājusies ūdens temperatūra

Dzestro nakšu laikā būtiski pazeminājusies ūdens temperatūra Rīgas peldvietās, liecina pašvaldības apkopotā informācija.

5. septembrī 11:38

Nevienā peldvietā ūdens temperatūra vairs nav plus 20 grādu. Vissiltākais ūdens joprojām ir Bābelīša ezerā, kur ūdens temperatūra ir plus 17 grādi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārējās Rīgas peldvietās ūdens atdzisis līdz plus 14, plus 16 grādiem.

Kā ziņots, Rīgā ir astoņas oficiālas peldvietas. Jūrā peldvietas ir Daugavgrīvā, Vakarbuļļos un Vecāķos, Daugavā – Rumbulā, Ķīpsalā Lucavsalā un Lucavsalas līcī, kā arī ir oficiāla peldvieta Bābelīša ezerā.

Ir arī neoficiālā peldvieta Ķīšezerā, bet arī tajā, tāpat kā oficiālajās peldvietās, dežurē Rīgas Pašvaldības policijas Glābšanas dienesta darbinieki.

Latvijas vides ģeoloģijas un metroloģijas centrā (LVĢMC) informēja, ka nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā lielākoties noteiks augsta spiediena apgabals, līdz ar to mākoņu daudzums būs mainīgs, neliels lietus gaidāms vien vietām un vējš būs lēns.

Gaisa temperatūra dienās paaugstināsies līdz +11…+16°, savukārt naktīs gaiss atdzisīs līdz +5…+10°, siltākam laikam saglabājoties piekrastē, taču austrumu daļā gaidāma pat salna.

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļi saglabāsies līdzīgi. Pēc pašreizējām prognozēm, starp mākoņiem biežāk uzspīdēs saule un nokrišņi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra diennakts gaišajās stundās gaidāma +12…+16°, bet naktīs +5…+10° robežās, siltākam laikam saglabājoties piekrastē, bet vēsākam – valsts austrumu daļā, kur  iespējamas arī salnas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm