tv3.lv

Trešdienas rītā austrumu rajonos gaidāma atkala, ceļi būs slideni

Saskaņā ar meteoroloģu prognozēm trešdienas, 19. janvāra, rītā vietām Latvijas austrumu daļā nokrišņu ietekmē intensīvi veidosies apledojums un ceļi var būt ļoti slideni, brīdina VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

18. janvārī 18:50

Autovadītājiem jārēķinās, ka šādos laikapstākļos ceļu kaisīšana ar pretslīdes materiāliem ir mazāk efektīva, un, turpinoties nokrišņiem, ceļi var atkārtoti apledot arī pēc apstrādes ar reaģentiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aicinām autovadītājus trešdienas rītā plānot papildus laiku ceļam, kā arī būt piesardzīgiem pie stūres – izvēlēties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un distanci.

Īpaši sarežģīti braukšanas apstākļi var izveidoties uz autoceļiem ar grants segumu, kurus ziemā uztur ar piebrauktu sniega kārtu, tie var būt īpaši slideni. Tiem, kas ikdienā pārvietojas pa šādiem autoceļiem, ir jābūt gataviem ziemas braukšanas apstākļiem, un atbilstoši jāaprīko autotransporta līdzekļi, nepieciešamības gadījumā lietojot riepas ar radzēm. Aicinām izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un braukšanas stilu. Ļoti uzmanīgiem šajos laikapstākļos ir jābūt arī gājējiem un velosipēdistiem.

Par slideniem ceļu posmiem, lūzušiem kokiem un citiem sarežģījumiem, kas rodas valsts autoceļu tīklā, LVC aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos ”Twitter” un ”Facebook” un aplikācijā ”Waze”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm