Uz galvenajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana no Tukuma līdz Usmai un no Rēzeknes līdz Zilupei

Saistībā ar sniegotajiem laikapstākļiem uz galvenajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi no Tukuma līdz Usmai un no Rēzeknes līdz Zilupei, kā arī uz vietējiem ceļiem Cēsu, Jēkabpils, Rēzeknes un Ludzas apkārtnē, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji.

9. martā 17:14

Pēcpusdienā plkst. 16.30 atsevišķos valsts galveno un reģionālo ceļu posmos braukšanas apstākļi vēl aizvien ir apgrūtināti. Sniegotos ceļa posmus visas dienas garumā tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 94 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ļoti apgrūtināta braukšana šobrīd ir pa vietējās nozīmes autoceļiem Cēsu, Jēkabpils, Rēzeknes un Ludzas apkārtnē.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Ventspils šosejas (A10) posmā no Tukuma līdz Usmai un autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Rēzeknes līdz Zilupei.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 106 grants ceļu posmos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm